Lambertus Horst Misintenties

VIERINGEN LAMBERTUS PAROCHIE

 

 

 

vrijdag 22 maart, barmhartigheid 18.00uur, h.mis 18.30uur

zaterdag 23 maart h.mis 18.00uur

  • Ria Linders-Vermeulen (par)
  • ter nagedachtenis aan Bertha Steeghs, Coba Thielen en Mart Thielen

zondag 24 maart h.mis 10.30uur – derde zondag van de veertigdagentijd – mmv Heren Cantate

  • zeswekendienst Clara van Lieshout
  • Jac en Mia van Megen-van Heijster
  • jaardienst Jo van Megen en voor zus Maria
  • Lambert Herraets vanwege sterfdag

maandag 25 maart h.mis 18.30uur  Aankondiging van de Heer (Maria Boodschap)

dinsdag 26 maart h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

woensdag 27 maart h.mis 18.30uur

donderdag 28 maart h.mis 18.30uur

vrijdag 29 maart barmhartigheid 18.00uur, h.mis 18.30uur

zaterdag 30 maart h.mis 18.00uur mmv koninklijke Harmonie van Horst bgv hun jaarlijkse St.Davidsfeest

  • Zeswekendienst Lies Classens-Gielen tevens vanwege haar verjaardag
  • overleden ouders Toën en Jo Hoeijmakers-Weijs
  • voor de levenden en overleden leden van de Koninklijke Harmonie van Horst
  • Toon en Lien Cox-Smulders

LET OP KLOK WORDT VERZET!!

zondag 31 maart 10.30uur Vierde zondag van de veertigdagentijd

12.30uur Doopsel Pip Geertjens

Maandag 1 april h.mis 18.30 uur

Dinsdag 2 april h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

  • Voor de overledenen van de familie Jacobs-Derkx

 

Woensdag 3 april h.mis 18.30uur

  • Voor overleden ouders Theo en Dora Vedder-Aaldering

 

Donderdag 4 april h.mis 18.30uur

Vrijdag 5 april 18.00uur aanbidding, h.mis 18.30uur

Zaterdag 6 april h.mis 18.00uur volkszang – Kapittelfeest Orde v.d.Eik

  • Jaardienst Nelly Hermans tevens vanwege verjaardag
  • Voor Sjeng Truijen en Nel Truijen-Hendrix
  • Jan Litjens vanwege sterfdag tevens voor overledenen van de familie Litjens-Thijssen
  • Tony Keursten-Kersten vanwege trouwdag

Zondag 7 april h.mis 10.30uur 5e Zondag van de veertigdagentijd

12.00uur doopsel Jacob te Baerts

Maandag 8 april h.mis 18.30uur

Dinsdag 9 april h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

Woensdag 10 april h.mis 18.30uur

Donderdag 11 april h.mis 18.30uur

Vrijdag 12 april 18.00uur barmhartigheid, h.mis 18.30uur

Zaterdag 13 april h.mis 18.00uur mmv kinderkoor Igona Palmpasen

  • zeswekendienst Mia Cox-Camps
  • Willy Marcellis-Schippers (par)
  • jaardienst Frits Cox en overledenen van de familie Cox-Jacobs

zondag 14 april h.mis 10.30uur  Palmzondag van het lijden van de Heer

  • jaardienst oud-deken Paul Dings
  • voor de zielenrust van overleden echtpaar

doopsel 12.30uur Lutchiana Pepplinkhuizen

maandag 15 april Boeteviering aansluitend aan de h.mis van 18.30uur

Dinsdag 16 april h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

Woensdag 17 april H.mis vervalt vanwege Chrismaviering te Roermond

Donderdag 18 april 18.30uur Avondmis van Witte donderdag. Viering van de instelling van de H.Eucharistie, van het sacrament van het priesterschap en van het gebod van de naastenliefde

  • Mien Beckers-Korstjaans vanwege verjaardag

Vrijdag 19 april Goede Vrijdag van het lijden en sterven van de Heer

15.00uur  Kruisweg

18.30uur Kruisverheffing

 

Zaterdag 20 april  Paaszaterdag/Stille Zaterdag

15.30uur Viering Dichterbij

17.00uur Viering Poolse Gemeenschap

20.00uur Paaswake voor de gezamenlijke parochies van Horst

  • Christina Peeters-Capsers vanwege haar sterfdag tevens voor Sjaak Peeters

Zondag 21 april Eerste Paasdag – Verrijzenis van de Heer – Stille Leesmis:  08.30uur

Maandag 22 april Tweede Paasdag 10.30uur

  • jaardienst Lei Zanders

dinsdag 23 april h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

  • Nellie Lomme Huijbregts vanwege verjaardag tevens voor Herman Lomme

woensdag 24 april h.mis 18.30uur

donderdag 25 april h.mis 18.30uur

vrijdag 26 april 18.00uur barmhartigheid, h.mis 18.30uur

zaterdag 27 april h.mis 18.00uur

  • Sjeng Jakobs, Anna Jakobs-Christiaens en zoon Frans Jakobs
  • jaardienst Nel Truijen-Hendrix

15.00uur doopsel Gaëlle Desindes

zondag 28 april h.mis 10.30uur Tweede Zondag van Pasen – Beloken Pasen en zondag van de goddelijke Barmhartigheid

  • jaardienst Jan Tacken, tevens voor overledenen van de familie
  • Jan Ernst vanwege zijn verjaardag
  • overleden ouders Ivan en Stefica Kesko

maandag 29 april h.mis 18.30uur – H. Catharina van Siena, maagd en kerklerares, patrones van Europa

dinsdag 30 april h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

woensdag 1 mei h.mis 18.30uur

donderdag 2 mei h.mis 18.30uur H. Anthanasius, bisschop en kerkleraar

vrijdag 3 mei 18.00uur Barmhartigheid, h.mis 18.30uur – HH. Filippus en Jakobus, apostelen

zaterdag 4 mei h.mis 18.00uur mmv Levensvreugd

  • voor Sjeng Truijen en Nel Truijen-Hendrix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Website Cantate:  www.cantatehorst.nl

 

 

Programma Cantate 

 

Zondag 16 december                                                H. Vormsel geen zang Cantate

Dinsdag 18 december                                                           13.30 u Kerstmiddag in kerk Meterik

Woensdag 19 december                                          19.30 u Kerstviering in zaaltje

Zondag 23 december 10.30 u                                   dames

Maandag 24 december                                            23.00 u Nachtmis gezamenlijk

Zondag 30 december 10.30 u                                   heren

Maandag 31 december                                            18.00 u Oudjaar gezamenlijk

Dinsdag 1 januari                                                                 10.30 u Nieuwjaar heren

Woensdag 2 januari 19.00 u dames                                    19.30 u dames en heren

Zondag 6 januari 10.30 u                                                     Driekoningen dames

Woensdag 9 januari 19.00 u heren                                     19.30 u dames en heren

Zondag 13 januari 10.30 u                                                   heren

Woensdag 16 januari 19.00 u dames                                  19.30 u dames en heren

Zondag 20 januari 10.30 u                                                   dames

Woensdag 23 januari                                                                       Jaarvergadering

Zondag 27 januari 10.30 u                                                   heren        La Providence?

Woensdag 30 januari 19.00 u dames                                  19.30 u dames en heren

Zondag 3 februari 10.30 u                                                    dames

Woensdag 6 februari 19.00 u heren                                               19.30 u dames en heren

Zondag 10 februari 10.30 u                                                  heren

Woensdag 13 februari 19.00 u dames                                19.30 u dames en heren

Zondag 17 februari 10.30 u                                                  dames

Woensdag 20 februari 19.00 u heren                                 19.30 u dames en heren

Zondag 24 februari 10.30 u                                                  heren

Woensdag 27 februari 19.00 u dames                                19.30 u dames en heren

Zondag 3 maart 10.30 u                                                       Carnavalszondag dames

Woensdag 6 maart 18.30 u                                                  Aswoensdag dames en heren

Daarna repetitie

Zondag 10 maart 10.30 u                                                     heren

Woensdag 13 maart 19.00 u dames                                               19.30 u dames en heren

Zondag 17 maart 10.30 u                                                     dames

Woensdag 20 maart 19.00 u heren                                     19.30 u dames en heren

Zondag 24 maart 10.30 u                                                     heren

Woensdag 27 maart 19.00 u dames                                               19.30 u dames en heren

Zondag 31 maart 10.30 u                                                     dames