Lambertus Horst Misintenties

MISINTENTIES LAMBERTUS PAROCHIE

 

 

maandag 18 oktober rozenkrans 18.10uur, h.mis 18.30uur – H. Lucas, evangelist

dinsdag 19 oktober h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

woensdag 20 oktober rozenkrans 18.10uur, h.mis 18.30uur

donderdag 21 oktober rozenkrans 18.10uur, h.mis 18.30uur

vrijdag 22 oktober 18.00uur barmhartigheid. H.mis 18.30uur

zaterdag 23 oktober h.mis 18.00uur vervalt!

 

zondag 24 oktober h.mis 10.30uur – 30e Zondag door het jaar

  • als steun voor onze zieke bisschop

maandag 25 oktober rozenkrans 18.10uur, h.mis 18.30uur

dinsdag 26 oktober h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

woensdag 27 oktober rozenkrans 18.10uur, h.mis 18.30uur

donderdag 28 oktober rozenkrans 18.10uur, h.mis 18.30uur – HH. Simon en Judas, apostelen

vrijdag 29 oktober 18.00uur barmhartigheid. H.mis 18.30uur

zaterdag 30 oktober

15.30uur viering Dichterbij

h.mis 18.00uur vervalt

zondag 31 oktober h.mis 10.30uur

  • als steun voor onze zieke bisschop
  • voor overleden ouders Bernardus van Bergen en Grada van Bergen-Truijen

15.00uur : Allerzielenlof + gravenzegening

Maandag 1 november – Allerheiligen – h.mis 18.30uur mis in bovenkerk mmv koor Cantate

  • Jaardienst dien Lomme
  • Voor de zielenrust van echtpaar Cox-Sparla
  • Voor Nellie Lomme-Huijbregts en Herman Lomme

Dinsdag 2 november h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding Gedachtenis van alle overleden gelovigen

Woensdag 3 november h.mis 18.30uur

Donderdag 4 november h.mis 18.30uur H. Carolus Borromeüs, bisschop

Vrijdag 5 november Barmhartigheid 18.10uur, h.mis 18.30uur

Zaterdag 6 november h.mis 18.00uur – Alle heilige verkondigers van het geloof in onze streken – mmv kinderkoor Igona

  • Jaardienst Sjeng Truijen tevens voor Nel Truijen-Hendrix
  • Handrie Vullings en Leen Vullings-Hermans
  • Jaardienst overleden ouders Pieter Hubertus Derix en Gertruda Derix-Huijs en familie

Zondag 7 november h.mis 10.30uur – H. Willibrord, bisschop, verkondiger van ons geloof, patroon van de Nederlandse kerkprovincie

  • Joop Mol vanwege verjaardag

Maandag 8 november h.mis 18.30uur

Dinsdag 9 november h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding – Kerkwijding van de Lateraanse Basiliek

Woensdag 10 november h.mis 18.30uur – H. Leo de Grote, paus en kerkleraar

Donderdag 11 november h.mis 18.30uur – H. Martinus (van Tours), bisschop

Vrijdag 12  november Barmhartigheid 18.10uur, h.mis 18.30uur – H. Josafat, bisschop en martelaar

Zaterdag 13 november h.mis vervalt

Zondag 14 november h.mis 10.30uur – 33e Zondag door het jaar

  • jaardienst Piet Keizers, Mien Keizers-Hesen, Magriet Jacobs-Keizers en Sjannie Keijsers
  • jaardienst maria Hermans
  • Jaardienst Els Merkx-de Vaan

Maandag 15 november h.mis 18.30uur

Dinsdag 16 november h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

Woensdag 17 november h.mis 18.30uur – H. Elisabeth van Hongarije

Donderdag 18 november h.mis 18.30uur

Vrijdag 19 november Barmhartigheid 18.10uur, h.mis 18.30uur

Zaterdag 20 november h.mis 18.00uur mmv herenkoor “met Alleman”

  • voor Herman Janssen tevens voor overleden ouders Catharina en Piet Janssen-Peeters (Par)
  • overleden ouders Mien en Frits Cox-Jacobs

Zondag 21 november h.mis 10.30uur – Christus, Koning van het helaal

Maandag 22 november h.mis 18.30uur     – H. Cecilia, maagd en martelares

Dinsdag 23 november h.mis 09.00uur aansluitend aanbidding

Woensdag 24 november h.mis 18.30uur Red Wednesday – HH. Andreas Dung Lac, priester, en gezellen, martelaren van Vietnam

Donderdag 25 november h.mis 18.30uur

Vrijdag 26 november Barmhartigheid 18.10uur, h.mis 18.30uur

Zaterdag 27 november

15.30uur viering Dichterbij

h.mis 18.00uur vervalt

Zondag 28 november h.mis 10.30uur – 1e Zondag van de advent jaar C

  • jaardienst Lei Zanders vanwege zijn sterfdag

Maandag 29 november h.mis 18.30uur

Zondag 30 november h.mis 10.30uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I